Program of events

Info o akciách ,ktoré organizujeme, spoluorganizujeme, alebo podporujeme.
Info o našich akciách, ktoré už prebehli môžte nájsť TU.


V sobotu 30.1.2016 ťa Radio Bunker pozýva do ArtKlubu na koncert štyroch skvelých hudobných projektov, ktoré už zopár rokov víria vody slovenského undergroundu.

Koncert otvorí Dáša Fon Flaša. Dáša je gitarista a spevák hrajúci špinavý, akustický, D.I.Y punk zo srdca . Okrem sólového projektu posobí aj v kapele RÜBÄNÏSKÖ, ktorá sa v roku 2009 vynorila z temných lesov Malej Fatry a albumom Nihil Blues rozvírila špinavé vody slovenskej HC/punk scény.

Ako druhá zahrá punk/grunge kapela PRIATELIA PADAJÚCEHO LÍSTIA, zo Žiliny, ktorá funguje od roku 2003 a má na konte také songy ako Chrám Hrôzy, Voda naopak, či Proti smeru, ktoré si vyspevujú punkáči po celej republike.

Treťou kapelou v poradí bude z mnohých pohľadov už dnes dá sa povedať legendárny trnavský punk/hardcore nátresk THE WILDERNESS, ktorých natlakovanému hrncu sa odpáli dekel po 22:00.

Akciu ukončí s ničím nezameniteľný HASH, ktorý v Trnave vystúpi prvý krát po vydaní nového albumu 10g a v znamení hlasného rock’n'rollu otvorí dvere do záhrady plnej unikátnych hudobných chutí.

O skvelé jedlo sa postarajú naše kamošky z Klubu Inšpirácie, ktoré pripravia tradične skvelú a chutnú vegánsku večeru.

Kapela Priatelia Padajúceho Lístia bude pred koncertom hosťom Radia Bunker a zahrá niekoľko songov aj naživo do éteru.