Čo je Bunker?

Kto sme, čo robíme a o čo nám ide


Rádio Bunker je neziskové, komunitné, apolitické, D.I.Y rádio prevádzkované OZ Godot Projekt. Hlavným účelom je propagácia kvalitnej, ale nedostatočne prezentovanej hudobnej tvorby (so zameraním na slovenskú produkciu) a šírenie tejto tvorby prostredníctvom voľných licencií creative commons.

Rádio Bunker vysiela hudbu licencovanú pod creative commons licenciami a na základe individuálnych licenčných zmlúv s hudobníkmi s ktorými spolupracujeme. Informácie o tom, čo sú licencie creative creative commons, ako sa dajú využívať a prečo sme sa rozhodli pre ich využívanie nájdete TU

Okrem nepretržitého 24 hodinového hudobného streamu realizujeme aj živé relácie vo forme live vystúpení a rozhovorov s ľuďmi, ktorých hudba, príbeh, činnosť, či postoj dokážu osloviť, motivovať a zaujať.

Rádio Bunker je najrozsiahlejším a najviditeľnejším projektom Občianskeho združenia Godot Projekt. Pre jeho komplexnosť a náročnosť sa v rámci združenia zameriavame hlavne na jeho realizáciu a i ostatné aktivity riešime momentálne v rámci jeho platformy. (Pozri Umenie bez bariér)

Ak sa chceš dozvedieť viac o tom, o čo nám v Bunkri ide klikni SEM.

Logo Rádio Bunker na stiahnutieTU