Koncerty a akcie


Radio Bunker pravidelne organizuje hudobné podujatia. Ide v nich hlavne o to aby hudba žila medzi ľuďmi, vznikali prepojenia a prezentovali sa kvalitní hudobníci.

V minulosti sa nám podarilo zorganizovať množstvo úspešných akcií.

Jedným z našich hlavných eventových konceptov je Soul Dinner. Soul Dinner je pásmo literárno – hudobných večerov, ktoré sú zamerané na prezentáciu kvalitnej autorskej poézie a netradičnú, experimentálnu hudobnú tvorbu menšinových žánrov. Súčasťou týchto podujati je aj zdielanie vegánskeho a vegetariánskeho jedla, ktoré pred každým takýmto podujatím spoločne pripravujeme.

Literárne prezentácie sa dejú v sprievode živej klavírnej hudby a zameriavajú sa na poéziu málo známych autorov, ktorá je živá, vyzretá a výpovedná. Hudobná selekcia je zameraná na emočne intenzívnu hudobnú tvorbu hudobníkov, ktorých produkcia je netradične poňatá a experimentálne spracovaná.

Soul Dinner akcie ponúkajú priestor aj pre prezentáciu umeleckých a hand-made výrobkov šikovných ľudí z Trnavy a okolia a takisto vytvárajú priestor pre zviditeľnovanie ľudí, ktorí svojou činnosťou vytvárajú hodnoty, ktoré prispievajú k pozitívnym zmenám v prostredí v ktorom sa uskutočňujú.

Souk Dinner na Facebooku

 

Okrem organizovania vlastných podujatí pravidelne spoluorganizátorsky podporujeme podujatia, ktorých zámer a obsah je v súlade s našou víziou.