Vysielanie Rádia BunkerNaše 24 hodinové vysielanie si môžete vypočuť TU

Jeho obsahom je kvalitná, multižánrová hudobná tvorba z celého sveta. Vo vysielaní sa nachádza aj množstvo slovenských a českých interpretov.

Pravidelne vysielame aj žánrové sety zamerané na konkrétnu hudobnú subkultúru. Info o týchto setoch a ich časový harmonogram uverejňujeme na našej Facebook Fan Page.

Všetky prezentované hudobné diela sú licencované pod niektorou z licencií Creative Commons, alebo na základe individuálnych licenčných zmlúv z hudobníkmi s ktorými spolupracujeme. (Konkrétne licencie sú uvedené pri každom interpretovi)

Kliknutie na meno interpreta vás presmeruje na zdrojovú stránku s legal downloadom.

Stream Rádia Bunker teda zároveň funguje aj ako generátor kvalitnej Creative Commons muziky.


Bunker logo

Sprostredkovávame iba hudobné zoskupenia, ktoré tvoria pre radosť z hudby, nie na zákazky hudobných korporácií, televízií, či reklamných koncernov a ktorých tvorba je blízka myšlienkam, ktoré sa v Bunkri snažíme aplikovať do reality. Šanca počuť väčšinu toho čo púšťame my v akomkoľvek inom slovenskom rádiu je značne málá.

Velké percento hudby, ktorá je z Bunkru vysielaná vzniklo priamo v Bunkri počas relácií a živých vstupov.

Zameriavame sa na hudbu, ktorá je vytvorená klasickým spôsobom, teda že nevzniká len v niekoho počítači, ale je vyprodukovaná reálnymi nástrojmi, alebo je doprevádzaná textom, ktorý je osobnou výpoveďou, reakciou na to, čo sa okolo nás deje, alebo snahou o pozitívnu zmenu či už osobnú, alebo medziľudskú.

Ak sa vám náš prehrávač zobrazuje príliš veľký použite CTRL a SCROLL a nadstavte si prijateľnú veľkosť.

Keď sa vám nemenia názvy hraných songov updatnite si Adobe Flash Player.

Ak chcete používať equalizer a iné vymoženosti audio playerov využite možnosť buttonov M3U, alebo XSPF v hornej časti prehrávača.

Keď máte problémy v prehliadači Internet Explorer použite Mozilla Firefox, Google Chrome, Operu, alebo akýkoľvek iný prehliadač.